Море емоцій та вражень. Фестиваль “Ї” у Тернополі

Другий день мистецького фестивалю «Ї», що відбувся 29 березня, приніс відвідувачам ще більше позитивних вражень та гарного настрою.  Не забули і про традицію – для збереження дружньої обстановки,  обійматися з усіма людьми, що поруч.

Для початку, відбулася зустріч з Тарасом Прохаськом у «Домі книги». Згодом, була презентація довгоочікуваної книги Андрія Любки «Спати з жінками». Людей було надзвичайно багато. Всі поціновувачі його творчості мали змогу поспілкуватися з ним, ставити свої запитання. Після презентації, Андрій Любко влаштував автограф-сесію, чим також дуже порадував своїх прихильників.

Опісля, відбулося читання творів різних молодих авторів. Під час цього, кожен хто їх слухав, міг почути щось, пов’язане лише з ним – протравити крізь серце, порпустити через душу. Їхні твори торкали «за живе», тому викликали море емоцій та вражень.

Ще більше запалив публіку гурт «Медовий полин». На жаль, із всіх учасників, був присутній лише Костя Дунець, але цей хлопець і сам на сцені чудово впорався. Під веселі і смішні композиції «Медового полину» не можна було не насолоджуватися життям. Всі підспівували і гучно аплодували. В кінці, він заспівав на біс разом з усіма присутніми пісню «Файне місто Тернопіль».

Після такого запального виступу, всі знову зустрілися з Тарасом Прохаськом і послухали читання творів в його інтерпритації.

Коли ж на сцені з’явився гурт «Rizups», відвідувачі насолодилися їхніми піснями, а згодом мали ще одну зустріч з Андрієм Любкою та Вікторією Дикобраз.

Вечір революційної поезії зачепив серця, оскільки все, що трапилося має відношення до кожного. Революційні твори вміщали в собі почуття всієї країни.

А далі, всю ніч і аж до ранку, публіку розважали  Проект «Колос» (гурт «Фіолет»), гурти «Semmar» та  «Лоскіт». Драйвові почуття не полишали всіх відвідувачів фестивалю протягом усього дня.

Марта Журавель

Коментарі вимкнені.