Губернатор Тернопілля розповів, хто найбільше страждає

Сьогодні на засіданні у міській раді голова Тернопілської ОДА закликав захистити свавілля чиновників.

– Ми маємо захистити бізнес від свавілля чиновників, – закликає Валентин Хоптян. – Мене зустрічають з сарказмом, а проводжають з оплесками Але я їм кажу – якщо будете давати взятки, то нічого не зміниться. А вони хочуть змін.
Валентин Хоптян розповів, що страждають ті, хто працює чесно: А таких людей якраз треба захищати найбільше. Але ми маємо робити це з вами разом.
За його словами, один аптекар з Тернополя проситься лікарем в Збараж. І готовий заплатити кілька десятків тисяч. “Це він приходить і ці гроші собі відпрацює”, – наголошує Валентин Антонович.
Складається враження, що Валентин Хоптян потребує спілкування. Він говорить і говорить про те, що таку владу не будуть поважати, яка допускає хабарництво, відкати. Розповідає, як він їздив у районні лікарні, де люди самі купують вату, шприци, спирт. Також він розповів про те, що декана національного економічного університету зловили на хабарі. “А я питаю в ректора педагогічного, а він каже, що у них такого нема. А я кажу – ой як є. Я багато речей не розповідаю. Але кожен з вас знає, що зараз твориться. Такого раніше не було”, – розповідає Хоптян.
Подробиці ТУТ

Коментарі вимкнені.