За останній рік у Тернополі вкрали двічі більше машин

Протягом останніх років на території Тернопільщини склалась напружена ситуація з крадіжками транспортних засобів. Так, вже у цьому році в області порушено 67 кримінальних проваджень за фактами вчинення незаконних заволодінь транспортними засобами, проти 28 у минулому році. За результатами проведення розшукових дій установлено підозрюваних у вчиненні лише 22 таких злочинів.

З метою покращання обстановки на території області, посилення протидії злочинам, пов’язаних із незаконним заволодінням транспортними засобами, удосконалення роботи з розкриття таких злочинів та розшуку злочинців на території нашої області, як і по всій Україні з 3 по 16 грудня п.р. проводяться оперативно-профілактичні заходи «Автомобіль».

Однак безпека автомобіля, в першу чергу залежить від його власника, щоб Ваш автомобіль не став об’єктом злочинних посягань необхідно дотримуватися елементарних правил:

– не довіряйте ключі від автомобіля стороннім особам;

– залишаючи автомобіль навіть на короткий термін, вмикайте протиугонну сигналізацію;

– не залишайте в автомобілі на видному місці цінні речі;

– документи необхідно забирати з собою;

– для зберігання автомашини в нічний час користуйтесь гаражами та стоянками під охороною;

– якщо вашу автомашину викрадено, не займайтесь пошуком самотужки, негайно повідомте працівників міліції, адже оперативна інформація про викрадення дає шанс на розшук вашого автомобіля

Коментарі вимкнені.