На біатлонному «мундіалі» тернополянин Підручний вже двічі обігнав своїх

Дмитро ПідручнийСьогодні тернополянин Дмитро Підручний посів дев’яте місце у спринтерській гонці на юніорському чемпіонаті світу у фінському місті Контіолахті. Результат нашого атлета виявився кращим серед всіх українців.

Загалом, Дмитро Підручний програв переможцю гонки росіянину Максіму Цвєткову 51,5 секунди. Хоча сьогодні тернопільські шанувальники біатлону могли розраховувати і на медаль. Дмитро жодного разу не промахнувся на двох вогневих рубежах, і своїми влучними пострілами закрив усі десять мішеней. Та цього разу його підвела швидкість, яка у підсумку була лише 20-та. До того ж, не відзначився і швидкострільністю. Ці показники і не дозволили Підручному піднятися вище дев’ятої позиції.

Хоча такий результат Дмитра Підручного дає надію на завтрашню гонку з переслідуванням, де біатлоністи будуть стартувати відповідно до зайнятих у спринті позицій та з відповідним відставанням. Тобто інтервал старту першого номера Максіма Цвєткова та Підручного буде складати 51,5 секунди.

Нагадаємо, попередньо на чемпіонаті світу Дмитро Підручний продемонстрував непогану швидкість та результат в естафеті. Він стартував на першому етапі та передав естафету п’ятим. Та колеги по збірній України не підтримали почин тернополянина. На фініші українська команда була лише дев’ята.