Тернопільський “Сокіл” зібрав гроші для Януковича

25 лютого виповнилося два роки від дня , коли Віктор Янукович склав присягу і офіційно вступив на посаду президента України. З нагоди цього дня жалоби, як його назвали організатори акції , члени ТОМГО «Сокіл» , в Тернополі відбулася благодійна акція по збору коштів для поїздки Януковича на Магадан.

Два роки правління «проффесора»  не принесли нічого доброго. Політика гаранта Конституції є відверто антиукраїнською, пагубною для нашої культури ,історії та української мови.  Ведеться відкрита війна проти націоналістичних об’єднань , котрі борються за право бути господарями на своїй землі . Призначений раніше, В.Януковичем , міністер освіти та науки України  Д. Табачник під час свого перебування на посту здійснює ряд кроків спрямованих проти надмірної , на його думку, українізації освітньої та деяких інших гуманітарних галузей України. Викликає занепокоєння ініціатива міністра освіти по зменшенню кількості годин викладання української мови в загальноосвітніх закладах навчання. Це все призведе до занепаду мови, культури та освіти загалом. Некомпетентний уряд  планомірно доводить народ до зубожіння. Тому охочих відправити такого президента подалі звідси , на Магадан, було чимало.

“Цією акцією ми показали, що незгідні з політикою нової влади і будемо боротися із нею всіма можливими шляхами. “Сокіл” назвав цей день – днем жалоби. Члени організації роздавали листівки із сатиричним змістом, в яких були виписані ляпи нашого “проффесора”, бо така неосвіченість стала би ганьбою для будь-якого керівника. Тому загалом тернополяни позитивно відгукнулись і охоче кидали гроші на поїздку Ялинковича”, – прокоментував голова ТОМГО “Сокіл” Ігор Бойчук.

-1 thoughts on “Тернопільський “Сокіл” зібрав гроші для Януковича

 • 21:24 | 25.02.2012 о 21:24
  Permalink

  Ой насмішили, ще мені одна “апазиція”… Ну а той Бойчук то взагалі посміховисько з тим соколом. не смішіть людей, займіться реальними справами а не піаром дешевим.

  • 10:13 | 26.02.2012 о 10:13
   Permalink

   Мені здається шо посміховисько то ти… попробуй то йому в очі сказати , воїн інтернету..)

 • 10:33 | 26.02.2012 о 10:33
  Permalink

  Казав, то нього не доходить… Вже бачили які вони в дії…

Коментарі вимкнені.