На ділянку землі біля “Березолю” наклали арешт

Сьогодні Апеляційний суд Тернопільської області наклав арешт на земельну ділянку, де здійснюється скандальне незаконне будівництво на території палацу культури “Березіль”. Про це повідомляє  представник ГО “Вільні люди – Самооборона майдану” Сергія Лучка.

Слухання апеляційної скарги відбулось на ухвалу слідчого судді Тернопільського міськрайонного суду Тернопільської області, якою було відмовлено в накладені арешту на цю земельну ділянку.
Також проти службових осіб палацу культури “Березіль” було порушено кримінальне провадження за фактом службової недбалості, оскільки на думку правоохоронних органів інвестиційна угода щодо зазначеного будівництва укладена з порушенням закону.
Результатом апеляційного розгляду стало скасування оскаржуваної ухвали та накладення арешту на земельну ділянку із забороною здійснення будівельних робіт. Таким чином є надія, що будівництво не буде здійснюватись до закінчення слідства у цій справі…

Нагадаємо, що тернопільська влада не полишає намірів звести за приміщенням палацу культури «Березіль» житлову новобудову. Мешканці сусідніх будинків кажуть, що їхньої думки з цього приводу ніхто не запитував. Люди бояться, що через будівельні роботи можуть постраждати їхні помешкання, які розташовані на схилі за будинком культури. Тому продовжують виступати проти, за що їм навіть погрожували насильством. Декого з протестувальників навіть звільнили з роботи.

Цікаво, що на інформаційному стенді, який знаходиться поруч будівництва, вказано, що генпідрядником будівництва виступає ТОВ «АТТІКА-Т». Натомість про “ЕВЕРЕСТ-ТЕР”, з яким судиться прокуратура, немає ні слова. Хоча обидва ТОВ викликають підозри. Фірмі «АТТІКА-Т», яка зводить багатоповерхівку з культурно-мистецьким центром, всього 6 місяців від народження. Її статутний капітал становить аж 500 гривень. Кінцевий бенефіціар – Юлія Миколаївна Горошко з села Кушлин Кременецького району. Офіс цього «серйозного» будівельника знаходиться в кімнаті №409 по вулиці Гетьмана Мазепи, 10. Не здається дивним, що генпідрядник капітального будівництва високої складності має у статутному капіталі всього півтисячі гривень, невеличкий офіс і таку з мізерну техніку. ТОВ “ЕВЕРЕСТ-ТЕР” також існує не довго – три роки. Статутний капітал фірми становить 10 тис. грн., а засновник ТОВ – родом з міста Збараж.

Коментарі вимкнені.