На концерті гурту «КораЛЛі» в Тернополі горіли не лише музиканти, а й трембіта (фото)

12 січня, концертом у Тернополі, відзначив своє семиріччя гурт з Івано-Франківська «КораЛЛі». На сцену пабу «Хмільне щастя» рок-вар’яти вийшли не в звичних вишитих сорочках чи краватках, а у… новорічних гірляндах.

Початок виступу франківчан затягнувся, тому нетерплячі глядачі з радістю сприйняли появу на сцені першого музиканта – барабанщика Віті Кукурузи. Хлопець спокійно прив’язав на сцені повітряну кульку з логотипом гурту, сів за барабани, «вжарив» свій інструмент для феєричного виходу колег  і… загорівся!.. різнокольоровими вогнями новорічної гірлянди, котрою, виявляється, був обмотаний. На сцену піднялися й інші «аЛЛі-музиканти» і… також вмикнули на собі гірлянди. Навіть знаменита «родзинка» цього колективу – трембіта, засяяла різноколірними вогнями. Не блимав, як святкова ялинка, лише трембітатор рок-вар’яте “КораЛЛі” Віля Чупак. Він пояснив глядачам, що не «під’єднаний до току», бо переживає, аби «не фонило».

Атмосфера в «Хмільному щасті» наповнилася святом, танцями, Різдвом та колядою. Ще б пак, «аЛЛігатори» з Івано-франківська, привезли із собою не лише знайомі поціновувачам їхньої творчості пісні, а й колядки. Зі звуками трембіти ці обрядові різдвяні пісні звучали по-особливому.

Позитиву додавало й те, що між піснями Віля Чупак зі сцени безперестанку вів діалог з глядачами. Нагадуючи, що в «КораЛЛів» сьогодні свято, Віля навіть загадав загадку «Скільки років виповнилося гурту «КораЛЛі 12 січня 2013 року?». Відгадку жартома пропонував шукати «тернопільським кобітам», по одній, після концерту, у роздягальні музикантів.

На завершення виступу музиканти висловили сподівання, що на «тернопільському грунті» вони зіграють ще не раз, та не змогли просто так покинути сцену. Публіка, «розігріта» драйвом музики «карпатських алігаторів», вимагала пісню «на біс».

Про те, де ще встигли заколядувати з трембітою “КораЛЛі” у Тернополі, читайте на “Погляді” згодом.

Більше фото ТУТ

Текст Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото Ірина Когут

Коментарі вимкнені.