На «Наукових пікніках» жителів Тернопільської області чекає понад 500 дослідів

Справжнє свято науки чекає дітей і дорослих у Тернополі 27 вересня на Театральному майдані з 12:00 до 18:00. Цього дня у місті втретє пройдуть «Наукові пікніки».

«У рамках заходу тернополян та гостей міста чекають інтерактивні експерименти в галузі хімії, фізики, астрономії, біології, робототехніки, за допомогою яких учені наочно пояснюватимуть глядачам складні наукові явища, – розповідає координатор «Наукових пікніків» у Тернополі Христина Білінська. – Діти і дорослі зможуть не тільки спостерігати, але й особисто взяти участь у фізичних та хімічних дослідах, пізнавальних іграх та конкурсах, управляти моделями роботів тощо».
Христина Білінська каже, що кожного року «Наукові пікніки» розширюють межі учасників та згуртовують навколо себе дедалі більше зацікавлених.
«Плануємо, що досліди показуватимуть понад 40 команд учасників, – констатує організатор. – Зокрема, у минулі роки щирий подив викликали полімерні «черв’яки», «фараонові» змії, велетенські мильні бульбашки, шашлики з повітряних кульок та багато інших цікавих експериментів. Сподіваємося і цього року кожен знайде для себе щось цікаве та корисне! Також цього року чекаємо гостей з Центру Науки Коперник (м.Варшава), Ландау Центру (Харків)».
Організаторами «Наукових пікніків» у Тернополі є координатор Христина Білінська, Міністерство молоді та спорту України, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту а також освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації, Управління молоді та спорту а також освіти та науки Тернопільскої міської ради.
Головні партнери заходу: Вікна PERFECT, MIKOGEN Ukraine.
Партнери: «МРІЯ», MagneticOne, ТМ «Живчик», ТМ «Веселі Баранці».
Довідково: Цього року Наукові пікніки відбудуться вже втретє у 9 містах України: Харків (6 вересня), Київ (12 вересня), Кривий Ріг (19 вересня), Дніпропетровськ (20 вересня), Дубно (25 вересня), Луцьк (26 вересня), Тернопіль (27 вересня), Одеса (3 жовтня), Вінниця (4 жовтня) ми проведемо Наукові пікніки.
На центральних площах та у скверах міст ми покажемо, що наука – це цікаво і важливо!
Місце проведення для кожного міста і програму Наукових пікніків буде розміщено на сторінках у соцмережах:
https://fb.com/ScientificFun
http://vk.com/ScientificFun
Слідкуйте за новинами!
Вхід для відвідувачів вільний!
Стати учасником Наукових пікніків і показати, що наука має бути цікавою може кожен охочий. Для цього потрібно до 22 вересня заповнити анкету j.mp/scipicnics

До участі запрошуємо команди науковців, науково-дослідні інститути, наукоємні стартапи, наукові гуртки, студентів і школярів, всіх хто може цікаво розповісти про науку і показати її.
Участь для неприбуткових організацій безкоштовна.
З усіх питань пишіть на bilinska_hrystja@ukr.net

Ми також шукаємо партнерів, що розділяють нашу любов до науки та ідею її популяризації в Україні. Щоб з нами подружитись, пишіть сюди:http://www.fb.com/ScientificFun
Реєстрація учасників за посиланням: j.mp/scipicnics
Реєстрація волонтерів за посиланням: bit.ly/scp-v

Програма 25-26-27 вересня 2015 року.

25-26 вересня планується провести семінари для координаторів Наукових пікніків в Україні», педагогів Тернопільської області, громадських організацій, які займаються популяризацією науки та профорієнтацією молоді, актив студентських рад університетів а також для представників органів державної влади. Місце проведення: місто Тернопіль, Український дім «Перемога».
27 вересня відбудуться безпосередньо “Scientific Fun – Наукові пікніки в Україні” за участі більше 100 учасників в тому числі будуть представники з 13 областей України.

Коментарі вимкнені.