На одного підприємця з Тернопільщини працювало 18 “нелегалів”

Прокуратура Бережанського району скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника одного з місцевих підприємств за фактом порушення вимог законодавства про працю.

Прокурорською перевіркою встановлено, що упродовж 2013-2014 років місцеве підприємство використовувало працю 18 найманих працівників без укладення з ними трудових договорів як того вимагає законодавство України про працю.

Роботодавець, виплачуючи працівникам зарплату у «конвертах», не сплачував необхідних відрахувань до бюджету та відповідних фондів, які є гарантією отримання працівниками державного пенсійного забезпечення за віком.

За даним фактом прокуратура району внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення кримінального правопорушення, а саме – грубе порушення законодавства про працю. 

За результатами досудового розслідування кримінального провадження прокуратура району направила до суду обвинувальний акт стосовно керівника підприємства за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.172 Кримінального кодексу України (грубе порушення законодавства про працю). 

На даний час кримінальне провадження перебуває на розгляді Бережанського районного суду.

-1 thoughts on “На одного підприємця з Тернопільщини працювало 18 “нелегалів”

  • 15:12 | 24.09.2014 о 15:12
    Permalink

    Бідні люди працюють і ніяких гарантій в них нема. Дали б Яценюку працювати, він би швидше ті зміни ввів. Де бізнесменам вигідно буде наймати на роботу офіційно

  • 15:13 | 26.09.2014 о 15:13
    Permalink

    Та в нас третина тернополян працює нелегально, чому пишуть тільки про одного підприємця з Бережан???

Коментарі вимкнені.