На підборах до тернопільського “Березолю” можна буде зайти без перешкод

Вже кілька днів поспіль мешканці масиву Дружба не можуть пройти біля палацу культури «Березіль» ім.Леся Курбаса. Справа в тому, що там 5 липня розпочали демонтаж старих сходів, які вели до центрального входу в палац.

Усі, хто хоча  один раз відвідував «Березіль» бачили, що вже не перший рік сходи перебували не в найкращому стані: кожна третя сходинка хиталась, кожна друга надщерблена й нерівна, а усіх, що просіли навіть не перелічиш. Не варто, мабуть, говорити й про те, як важко було підніматись сходами дівчатам і жінках на підборах, котрі потрапляли  у глибокі впадини між сходинками.

Відтепер, аби потрапити у палац культури не треба буде долати цей шлях з перепонами. Керівництво міста виділило достатню кількістю коштів, аби старі сходи демонтували й встановили нові й рівні.

— Ми плануємо за тиждень-два виконати усю роботу. Поспіхом ставити не будемо, бо треба враховувати як вони закріпляться, як сядуть. Хочемо аби нові сходи прослужили людям довше ніж їхні попередники, — розповідає один з працівників пан Іван.

Ольга Мозгова

Коментарі вимкнені.