На розчищення доріг Бучаччини від снігу підприємство Петра Гадза дало усю техніку

a4417ee2bf9f519d09ac2c125b93bed3_xlТзОВ «Бучачагрохлібпром» із заметіллю боролося усіма можливими силами. Три тваринницькі комплекси потребували транспорту та електропостачання, тому уся техніка була залучена до очищення доріг.

– Нам проблема з погодою була особливо болюча, адже ми маємо величезну тваринницьку галузь, три діючих комплекси, щодня ми біля 50 тонн молока продаємо, тому вивезти їх було дуже важко, коли заметені усі села. Великі молоковози не могли їхати і це була дуже катастрофічна ситуація. Ми усю техніку дали на розчищення доріг і до ферм, і до сіл, і по самих селах. Навіть вчора ще останні вулички завершували розчищати, – розповів директор ТзОВ «Бучачагрохлібпром» Іван Карачка. На розчищенні  доріг було  залучено 15 одиниць техніки по району.

Внаслідок швидкого реагування та максимального використання власних сил, підприємство не понесло значних збитків. Проте аграрії стурбовані, що комунальні служби не у повній мірі готові до зими і погоди, яку вона із собою приносить.

На фермах підприємства працювали дизельні підстанції, які і забезпечували електрикою господарства, а коли світла немає по три доби – це велика проблема. На щастя, жоден із генераторів не вийшов із ладу, проте в іншому випадку наслідки могли би бути катастрофічними, адже тварини – це живі істоти, які потребують постійного піклування, незалежно від примх погоди.

Коментарі вимкнені.