Раїса Степанова сьогодні святкує День народження

kvityСьогодні святкує свій ювілей  добра, ніжна, турботлива, мила – дружина, мати, бабуся, Степанова Раїса Іванівна.

Душевно вітаємо тебе і хочемо, щоб ти знала, як багато значиш для нас.

Твої скроні побіліли, але той магічний вогник в очах не згас і зігріває теплом кожного.

Руки твої найтурботливіші в світі: інших таких немає.  Ти захищаєш нас від негараздів, віддаєш нам все найкраще: твоя любов – наша нагорода. Пройшов ще один рік, протягом якого ти дарувала нам свою турботу, увагу і терпіння! Ми вітаємо тебе, люба наша, і бажаємо, щоб твої очі наповнювалися слізьми тільки від радості і щастя, щоб у тебе ніколи нічого не боліло, щоб нездужання, навіть самі незначні, не затьмарювали твоє життя. Нехай в душі твоїй живе гармонія і Божа любов, нехай Господь благословляє тебе на мир, душевний спокій, радість  і щастя! Довгих – довгих років життя.

 

«Кохана, сьогодні згадував як ми вперше зустрілися, наші перші розмови, поцілунки. І знаєш, що я зрозумів після стількох років? Що люблю тебе точно так само, навіть трохи більше.

Віктор»

 

«Дорога мамо! Дякуємо  тобі за те, що дала життя, не пошкодувала здоров’я і сил на наше виховання! Часом ти забувала про себе, щоб у нас  було все, чого ми хотіли. Ти – добра, терпляча і всепрощаюча  людина! Ми не втомлюємося дякувати тобі за це – все своє життя!

Євген і Олена»

«Бабусю, ми пишаємось тим, що є твоїми онуками. Ти мудра, добра, ти навчила нас жити по совісті. Ми завжди прислухаємось до твоїх мудрих порад. Нехай особисте свято подарує тобі багато радісних моментів, здоров’я ніколи не підводить тебе, нехай птах щастя часто прилітає до твого дому. Будь завжди в чудовому настрої, ніколи не сумуй.

Твої онуки Вікторія, Ігор, Захар, Каріна.»

Коментарі вимкнені.