На Тернопільщині 26 га землі інтернату віддали підприємцеві за безцінь

Прокуратура Гусятинського району виявила порушення при збереженні та використанні майна, у тому числі земельних ділянок, Гримайлівської обласної комунальної санаторної школи-інтернату для дітей із захворюваннями органів травлення.

Перевіркою встановлено, що земельна ділянка, надана навчальному закладу для ведення підсобного селянського господарства, не використовується за призначенням – для забезпечення учнів інтернату основними продуктами харчування власного виробництва та проведення уроків з трудового навчання і профорієнтації вихованців. 

Натомість, між школою-інтернатом та підприємцем, на початку цього року укладено договір, відповідно до умов якого на 26,5 гектарах шкільної земельної ділянки, підприємець вирощує сільськогосподарські культури для продажу.  Орендна плата за цю землю значно занижена. Також перевірка встановила, що підприємець не виконує взятих на себе зобов’язань і боргує школі- інтернату майже 20 тисяч гривень.

Прокурор району вніс подання директору навчального закладу з вимогою усунути порушення щодо використання землі та проконтролювати погашення підприємцем заборгованості за договором. 

Коментарі вимкнені.