Тернопільські чиновники хочуть навести лад з Малашівським сміттєзвалищем, але…

Меморандум про співпрацю підпишуть Тернопільська обласна державна адміністрація та державне підприємство «Укрекоресурси». Питання несанкціонованих сміттєзвалищ надзвичайно актуальне для нашої області, адже на Тернопільщині таких більше 500.

За словами заступника директора державного підприємства «Укрекоресурси» Віталія Олексієнка, підприємство за державні кошти може встановити сміттєсортувальну лінію, потрібно лише визначити місце.

«Як варіант ми розглядаємо Малашівське сміттєзвалище, однак полігон не санкціонований, якщо в перспективі його не зможуть оформити то це гроші викинені намарно, – зауважив Віталій Олексієнко. – Ми вже придбали сміттєсортувальну лінію, вона знаходиться у Львові, але її готові привести і встановити де потрібно у вас в області. Сміттєсортувальна лінія дозволить відсортувати шкідливі полімери, метали, папір і зменшити об’єм сміття на половину. Звалище зменшується за об’ємом. За 5 років можна повністю налагодити процес переробки сміття, без залучення великих коштів».

В результаті розмови представники підприємства «Укрекоресурси» та виконувач обов’язків голови ОДА домовилися про підписання меморандуму про співпрацю.

Коментарі вимкнені.