Відкрите тренування новоствореної жіночої гандбольної команди у спортзалі ТНПУ (фоторепортаж)

Вже наступного ігрового сезону 2012-2013 рр. Тернопіль у Вищій лізі Чемпіонату України серед жінок, поряд із вже існуючим «Економ-Університ-Енерго»,  буде представляти новостворений клуб «Тернопіль-Педуніверситет-Обленерго». «Кістяк» команди вибудуваний  на вже досвідчених гравцях та ще зовсім юних вихованках ДЮСШ №3. Базовий ігровий майданчик – спортзал Тернопільського Національного педагогічного університету ім. Гнатюка. Керівництво колективу вже у перший сезон ставить перед собою завдання потрапляння у медальну зону.

Старшим тренером президія Тернопільської обласної федерації гандболу затвердила директора дитячо-юнацької спортивної школи №№ Ігоря Довбню. Досягнення спеціаліста говорять самі за себе – вже з 2006 року очолювані ним збірні нашої області постійно посідають лідируючі позиції у дитячо-юнацькому гандболі. Його вихованки Зоряна Ткач та Ірина Яблонська брали участь у складі збірної України у юнацькому чемпіонаті Європи. Остання разом з Ольгою Чорною та Уляною Дячун вже грають за команду Суперліги львівську «Галичанку,» і встигли з нею стати призерами Чемпіонату України та володарями Кубку України.

У помічники Ігор Довбня запросив досвідчену тернопільську гандболістку Олена Пилипюк. Вона багато років відіграла в «Економ-Університе» у Суперлізі. Свого встигла поїхати у Словаччину, де стала чемпіоном цієї країни. У лави новоствореної команди також запрошені шість досвідчених гравців – Анастасія Макеєва, Наталя Гурська, Марина Дровінська, Надія Фірман, Уляна Рудковська і Ольга Брухун. Всі вони вже мають звання «Майстер спорту України».

У грі нову команду «Тернопіль-Педуніверситет-Обленерго» тернопільські уболівальники зможуть побачити вже наприкінці літа.

В серпні Федерація гандболу Тернопільської області планує відновити традиційний турнір присвячений до дня міста започаткований ще Василем Грабовенком. У задумах запросити команду Суперліги львівську «Галичанку», колективи з Хмельницького, Рівного та безумовно «Економ-Університет».

Своїм читачам «Погляд» пропонує фото звіт з відкритого тренування «Тернопіль-Педуніверситет-Обленерго» у спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету.

Андрій Вербіцький

 

Коментарі вимкнені.