На Тернопільщині мати 4-х дітей вбила свекруху

На лаві підсудних опинилася 37-річна тернополянка, мати чотирьох неповнолітніх дітей. За вироком суду першої інстанції її засудили до 8 років позбавлення волі за вбивство. Не згодна з рішенням суду, засуджена вирушила оспорювати дане покарання в апеляційному суді.

Як розповіла прес-секретар апеляційного суду Тернопільської області Людмила Залецька, згідно вироку суду, жінка близько о першій годині ночі, знаходячись у своєму будинку, почула як її нетвереза свекруха перемовлялася з невідомими через вікно та просила їх вчинити протиправні дії відносно дітей невістки, для того, щоб та змінила місце проживання та розлучилась з її сином. Розлючена невістка вибігла з кімнати та вступила в конфлікт з свекрухою. Під час сварки громадянка Б. затулила лівою долонею ніс та рот жінки, а правою рукою здавила їй шию. Через заподіяне свекруха померла.

Зрозумівши що вчинила злочин за котрий доведеться відповідати, невістка вирішила розіграти напад. Вона поспіхом знайшла клейку стрічку, котрою зв’язала собі руки та заклеїла рот. Прикинувшись, що втратила свідомість дочекалася поки старші діти прибігли до кімнати перевірити що відбувається і знайшли непритомну зв’язану матір та мертву бабусю на підлозі. Таку версію і почула прибувши на місце події міліція.

Та в ході слідства, експертиз і відтворення обстановки та обставин подій було виявлено докази які свідчать про те, що вбивство вчинила саме невістка. І жодні історії про невідомих осіб, які вбили її свекруху, потім напали на неї не вплинули на об’єктивність суддів.

Апеляційний суд Тернопільської області вирок суду першої інстанції залишив без змін. Громадянку Б. засудили до 8 років позбавлення волі за ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Коментарі вимкнені.