На Тернопільщині можливі теракти, – СБУ

Сьогодні бойові дії тривають на Сході та не виключено, що вороги цілісності української держави можуть вдатися до терористичних актів й у інших областях України, в тому числі і на території Тернопільської області. Про це йдеться у зверненні до тернополян Координаційної групи Антитерористичного центру при управлінні СБУ в Тернопільській області.

Місцем проведення терактів, зазвичай, стають велелюдні місця: житлові  багатоповерхівки, навчальні заклади, вокзали, громадський транспорт, зупинки, супермаркети, базари тощо, а також такі важливі об’єкти як залізниця, водозабори, мости, дороги, лінії електропередач, газо- та нафтогони, підприємства,  які у виробництві використовують отруйні речовини. Вибухові пристрої можуть можуть бути замасковані під будь-що, кажуть працівники СБУ, а підкладають вибухівку зазвичай у легкодоступні місця: підставні автомобілі, підсобні приміщення адміністративних і житлових будинків, двори, складські приміщення, урни для сміття.

СБУ закликає тернополян бути уважними. Помітивши предмети, які можуть виявитися вибуховими пристроями, а також людей, які підозріло поводяться, слід негайно дзвонити на телефон довіри Управління Служби Безпеки України: код Тернополя (0352) далі 52-90-00. Координаційна група  Антитерористичного центру при Управлінні СБУ в Тернопільскій області наголошує, вчасне виявлення можливої небезпеки може врятувати людські життя.

TV-4

Коментарі вимкнені.