Прокуратура дослухалася до тернополян, які воюють з “Цибулькою”

На нещодавну сесію  міської ради виносилося питання щодо поновлення договору оренди землі площею 0,00553га із підприємцем, що є власником закладу швидкого харчування “Цибулька”, що по вул.Хмельницького.

З цього приводу перед депутатами виступили мешканці цього будинку, в якому розміщується фас-фуд. Вони скаржилися на те, що через діяльність даного закладу у них в домівках постійно пахне смаженими пиріжками, а через ремонт в стінах утворилися тріщини. Підприємець запевняє – уся його діляьність законна.

Так, тернополяни скаржилися депутатам, що якимось дивним чином збільшилася площаприміщення нововідкритого в центрі Тернополя закладу громадського харчування “Цибулька”. Зокрема, завдяки добудові. Також кажуть, що власник повалив несучу стіну, аби розширити зал.  Через це потріскали стіни в будинку.

Як повідомляють у прес-службі прокуратури міста, їхнє місцеве відомство вступила в розгляд цивільної справи в інтересах пенсіонерів та інших соціально незахищених громадян.

Суб’єкт господарювання має здійснити заходи для укріплення та приведення житлового будинку до належного стану. В тому числі, відновити несучу стіну, а також сплатити майнову шкоду, завдану будівельними роботами з реконструкції нежитлового приміщення.

На даний час судом призначено проведення судово-будівельної технічної експертизи, проведення якої доручено експертам Тернопільського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Коментарі вимкнені.