На Тернопільщині розпочалась запекла війна між прихильниками Тимошенко та Порошенка

Брудні ігри розпочались за день до з приїзду у Тернопіль кандидата у Президента Петра Порошенко з інформації, що в одному з штабів кандидата працює регіонал, екс-губернатор Тернопільщини Валентин Хоптян.  Згодом керівник передвиборчого штабу Петра Порошенка на Тернопільщині- депутат обласної ради Степан Барна розповів про брудні ігри конкурентів та запевнив, що там де він – бути регіоналів не може. 

Через декілька днів пан Степан продемонстрував журналістам ІНТБ, як проти Порошенка працюють представники інших кандидатів у Президенти. З першого по четверте травня у поштові скриньки різних міст України кидали газети, без будь-яких вихідних даних. На кольорових шпальтах неправдиві, замовні статті про лідера передвиборчих перегонів, каже Барна. Мова йде про політичну газету «Наша Батьківщина». З назви стає зрозуміло, якій партії вона належить. В ній, запевняє Барна, поширюється брехлива інформація про Порошенка. І це не дивує місцевих політекспертів. Ярослав Чорнозуб переконаний: від іншого кандидата, Юлії Тимошенко, найбільше замовлень на подібні речі.

«На сьогоднішній момент можна чітко констатувати, що ця виборча кампанія дуже брудна тільки зі сторони одного кандидата – це Юлія Тимошенко. Очевидно, що представники демократичних сил, не дуже хочуть називати це прізвище, але це по факту», – каже Чорнозуб.

Як стало відомо “Погляду”, команда Порошенка, щоб відімстити конкурентам за газети з чорнухою на Петра Порошенка, відправляла на зустріч з Юлією Тимошенко у Монастириськ спеціального кореспондента, який прискіпливо вивчав недоліки приїзду лідера ВО “Батьківщина”. В цей же день на одному з сайтів Тернополя, який пов’язують саме з Ярославом Чорнозубом, з’явилась серія матеріалів з негативними змістом про цей приїзд.

-1 thoughts on “На Тернопільщині розпочалась запекла війна між прихильниками Тимошенко та Порошенка

  • 23:02 | 6.05.2014 о 23:02
    Permalink

    Усю кашу з виборами Порошенка в області псує Барна. Хто його порекомендував Порошенку? А ще понабирав Степан у штаб усіх, хто робив Антимайдани. Одним словом добра команда – комсомолець Барна і купка таких самих комсомольців-добровольців. При чому тут брудні технології? Самі перше вмийтеся.

Коментарі вимкнені.