Стойко заразив Колесніченка сказом?

Нардеп від ПР Вадим Колесніченко розповів подробиці бійки у Верховній Раді, причиною якої став скандальний закон про мови.

“З усіх пошкоджень у мене тільки сорочка пом’ята, та ось ще й палець вкусили. Він сильно опух і почав нагнивати. Піду до лікаря, доведеться укол від сказу зробити, а як можна ще реагувати на це”, – повідомив нардеп. За його словами, опозиційні депутати самі хотіли, щоб їх побили.

“Коли так звані мої кривдники намагалися на мене напасти, у них в очах читалося тільки одне: “Ну вдар мене, щоб кров пролилася, і я потрапив в прохідну частину свого списку”.

Слава богу, у мене вистачило розуму їх не вдарити і показати всю їх сутність”, – наголосив Колесніченко.

У той же час депутат від НУ-НС Юрій Гримчак заявив, що депутати в Раді, які були поруч з Колесніченком, просто зірвалися.

“Ви повинні розуміти, що кількість людей, які хочуть дати в морду Колесніченку, дуже велика. Адже при цьому він не мовчав, він таке казав, що було зрозуміло, що стриматися у відповідь на його слова напевно було важко”, – повідомив Гримчак.

Нагадаємо, 24 травня народний депутат від фракції «БЮТ-Батьківщина» Олександр Гудима та депутат від НУ-НС Іван Стойко виштовхали В.Колесніченка з президії парламенту до ложі уряду і там почали його бити.

Коментарі вимкнені.