На Тернопільщині школярі відтворять «Легенду УПА»

Сьогодні-завтра школярі зі всієї області зберуться на Теребовлянщині для участі у патріотичній тереновій грі «Легенда УПА».

На цьогорічну ювілейну гру, що проводиться вдесяте, приїде близько 200 учасників. За час свого існування «Легенда УПА» стала найбільшим обласним патріотичним заходом для шкільної молоді, що дає змогу хлопцям і дівчатам з районів познайомитись та приєднатись до молодіжного патріотичного руху.

Теренову гру започаткував і в черговий раз проводить Тернопільський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Приурочена гра легенді, яка розказує, що у травні 1945 року сотня УПА отримала наказ переправити у Карпати прапор штабу. В теребовлянських лісах воїни потрапили у засідку і загинули у нерівному бою. Однак штабне знамено так і не потрапило до рук ворогів, натомість з’являється кожної весни на місці бою як символ нескореності українського народу.

Участь у грі братиме молодь зі всієї області. Кожна команда представлятиме певний район Тернопільщини та носитиме назви видатних історичних українських постатей.

Дводенна програма заходу складатиметься із трьох аспектів: туристичного, інтелектуального та творчого. Учасники зможуть випробувати свої сили на туристичній смузі перешкод, турнірі з пейнтболу, брейн-ринзі з історії України, випробувати свої навички в орієнтуванні та розвинути вміння ведення тактичного бою на тереновій грі, а також незмінним є творче представлення на вечірній ватрі.

Коментарі вимкнені.