На Тернопільщині скандал через магічні обряди у стінах школах

Знімальна група програми «Слідство ведуть екстрасенси» приїхала на Тернопільщину. Зйомки проводять у місті Ланівці, де вчора через це виник конфлікт. Батьки виступили проти проведення будь-яких магічних обрядів у стінах ЗОШ №2, де, власне, мають з’ясувати загадкові причини смертей вчителів.

Дізнавшись про це з соцмереж, вчора  голові Лановецької райдержадміністрації та начальнику відділу освіти молоді та спорту батьки дітей, які навчаються у цій школі, написали заяву з проханням негайно втрутитися у ситуацію, що виникла в навчальному закладі. За словами заявників, певна група вчителів самовільно і без погодження батьківського комітету запросила екстрасенсів для проведення приміщенні школи сеансів магії. У заяві йдеться про те, що для цього було підписано відповідний контракт, який несе певні фінансові зобов’язання.

Отож батьки категорично проти будь-яких дій екстрасенсів в школі, про що і описали в даній заяві, прикріпивши до неї підписи батьків.

«Ми, будучи свідомим християнами, занепокоєні таким рішенням вчителів, адже це йде проти всіх християнських чеснот», – йдеться у колективному зверненні.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.