На Тернопільщині таємно перебував другий президент України Леонід Кучма (відео)

Сьогодні під обід чортківчани, перехожі були здивовані кортежем престижних авто, в супроводі міліції та кремезних чоловіків  в чорних плащах.

Лише “Таврія” Івана Вівата – заступника голови РДА виділялась своєю брутальною дешевизною серед чорних мерседесів та японського джипа міського голови.

Як стало відомо пізніше у Чортків приїхав другий президент України Леонід Кучма.

leonid-kuchma

Це його не перший візит в Чортківський район – колись за часів правління він поїхав звідси з з “Грифом” породистим скакуном, якого йому подарували в Нагірянці.

І от аж тепер він приїхав з дарунком для музичної школи.

На жаль не маємо відео з самої зустрічі, тому мало відомо про що говорив Леонід Данилович.

Однак пильні чортківчани вже написали в соцмережах, що бачили в музичній школі людину дуже схожу на колишнього очільника відділу освіти області за часів правління регіонала Хоптяна- Івана Запорожана.

Ми не можемо цього стверджувати так як Іван Запорожан, відхрестивишись від партії регіонів, йде безпартійним самовисуванцем по нашому окрузі в депутати до Верховної Ради. Хоча як відомо він є заступник ом голови комітету Партії Розвитку України

baran (1)

Цим можна пояснити, відсутність будь-яких анонсів цієї події, так-як активісти місцевої самооборони, автомайдану вже підготували для пана Запорожана “люстраційний” сміттєвий бак.

Чортківські новини

 

Коментарі вимкнені.