На Тернопільщині “свободівці” попризначали на високі посади людей Януковича

Вчора, під час засідання колегії Тернопільської обласної державної адміністрації, вперше почали говорити про помилку щодо призначення недобитків влади Януковича на керівні посади після повалення режиму диктатури.
Маю на увазі дорожню галузь, хоч в багатьох випадках тих, яких мали люструвати, призначили “по-новому”. Ті, які за Януковича були заступниками начальників, за свободівців-ударівців стали начальниками. Занепад галузі від цього не припинився, а лише посилився. Державні дорожні структури почали умисно вести до ліквідації, бо дехто має власний інтерес в приватних підприємствах, які почали вигравати тендери. Наслідок – дорожники декілька місяців не отримують зарплати, неспроможність купувати нову сучасну техніку, а відповідно і наші “суперові” дороги.
Можливо це перший крок до справжньої люстрації? Можливо зловживання хоптянівської команди після звільнення свободівців нарешті почнуть розслідувати?
Будуть на це надіятись…

Екс-нардеп Володимир Бойко

-1 thoughts on “На Тернопільщині “свободівці” попризначали на високі посади людей Януковича

  • 19:58 | 4.12.2014 о 19:58
    Permalink

    Чому до цього часу працюють на своїх посадах люди які організовували антимайдани, прислужували Хопняну? Чому досі не звільнені керівники ТТБ Роман Заєць, газ. СВОБОДА Мих. Лісевич, Головного управління Пенсійного фонду Лариса Хома, Антимонопольного комітету Іван Курницький, заступники начальників і т. д. Влада не виконала головної вимоги Майдану – не позбулася регіонального мотлоху, який за цей час дуже осмілів. Що гроші перемогли ідею?

Коментарі вимкнені.