На Тернопільщині відбулись “запеклі двобої”

12 лютого 2015 року  Теребовлянський спорткомплекс, яким опікується Теребовлянський районний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”,  гомонів дитячими голосами, адже там проходила  першість району з волейболу серед юнаків 2000 р.н. і молодші. В змаганях прийняло участь 13 команд – це юні любителі волейболу із сіл Ілавче, Боричівки, Підгайчиків, Золотників, Струсів, Хмелівки, Мшанець, Великий Говилів, Довге, також команди ЗОШ №1 та №3,  навчально-виховного комплексу та гімназії м.Теребовля.

З самого ранку аж  до пізнього вечора  тривали „запеклі двобої”, адже кожна команда намагалась виступити якнайкраще, тому всі учасники виявляли свої „бійцівчські якості” . До фінальних змагань вийшли команди з Боричіваки,  Підгайчиків, Ілавче та ЗОШ №1 м.Теребовлі. А результати першості виявились такими: перемогу здобула Ілавченська ЗОШ І-ІІІ ст., друге місце вибороли юнаки Теребовлянської ЗОШ І – ІІІ ст. №1, третє місце посіли гравці  Боричівської ЗОШ І-ІІ ст.

Організували змагання Теребовлянський  районний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх”, відділ освіти  Теребовлянської райдержадміністрації та сектор з питань фізичної культури і спорту м.Теребовля.