На Тернопільщині вимагають гроші за… «вплив на посадових осіб»

За матеріалами УДСБЕЗ УМВС України в Тернопільській області до Єдиного реєстру досудових розслідувань відкрите кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України зі сторони особи, яка отримала неправомірну вигоду в сумі 825 грн за вплив на посадових осіб УДСМ в Тернопільській області.

Відкрите кримінальне провадження й відносно громадянина, який вимагав неправомірну вигоду в сумі 30 тис грн за вплив на посадових осіб органу державної влади.

Виявлено і задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди зі сторони голови Мшанецької сільради. Той вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 23 0000 грн за сприяння в отриманні у користування земельної ділянки.

Відкрите кримінальне провадження за фактом надання неправомірної вигоди у розмірі 4 тис грн посадовій особі з боку громадянки.

За фактом надання неправомірної вигоди у розмірі 4 тис грн посадовій особі з боку двох громадян відкрите кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.369 КК України.

Коментарі вимкнені.