На Тернопільщині завершать будівництво школи за 5 мільйонів

У загальноосвітній школі І-ІІ ступенів в селі Оришківці Гусятинського району триває реконструкція. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна ознайомився із ходом робіт 23 вересня. Цей навчальний заклад входить в перелік об’єктів, які фінансуватиметься з фонду регіонального розвитку.

«Прибудову спортзалу та їдальні до цієї школи завершать до кінця року, – зазначив Степан Барна. – Із фонду регіонального розвитку на проведення робіт у закладі передбачено понад 5 млн грн. Ми також віднайшли кошти на місці. Із районного бюджету виділять 470 тис. грн. У цей нелегкий час боротьби за незалежність ми повинні розвиватись та покращувати умови навчання наших дітей».

Для реалізації проектів на Тернопільщині у фонді регіонального розвитку передбачено 98 млн. Загалом до кінця року в області планують реалізувати на ці кошти 39 проектів. Це 9 проектів в галузі освіти, 3 – в галузі охорони здоров’я, 3 – у сфері культури, 2 – у галузі соціального захисту, 1 – у галузі спорту, 4 – з енергозбереження у сфері теплопостачання (реконструкція котелень з встановленням котлів на альтернативному виді палива), 2 – паливних у закладі соціального захисту, 15 – у житлово-комунальному господарстві, додав тимчасово виконувач обов’язків начальника управління капітального будівництва Тернопільської облдержадміністрації Віктор Кузяк.

«Кожен керівник району є відповідальним за дані об’єкти. Роботи мають бути виконані якісно та оперативно. Визначені обєкти інфрастурктури – це школи, дитсадки, медичні заклади, обєкти енергоефективності. Тому ці завдання є пріоритетними, адже від їх виконання залежить підвищення рівня життя краян», – наголосив Степан Барна.

Коментарі вимкнені.