На Тернопільщині здають в оренду величезні склади

Три величезні за площею склади в області пропонує орендувати Регіональне відділення Фонду державного майна України. Балансоутримувачем їх є Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації.

Це, зокрема, склад цивільної оборони у селі Трибухівці Бучацького району площею 1270, 2 кв.м. Два інші розташовані у Скалаті Підволочиського району. Їх площа – 944, 4 та 1282,3 кв. м.

Про переваги оренди державної нерухомості чимало підприємців знають уже не один рік. Це й прозорі, чітко прописані у договорах, умови оренди, що убезпечують від неприємних сюрпризів, і нижча орендна плата, порівняно із винайманням  приватизованих об’єктів тощо. До того ж, чимала частина орендної плати за державне нерухоме майно перераховується до державної скарбниці, а це – і зарплати бюджетникам, і соціальні виплати, і благоустрій населених пунктів.

Детальніше про умови оренди вказаних складів можна дізнатися у регіональному відділенні Фонду держмайна України за тел. (0352) 52-36-38.

Коментарі вимкнені.