На Тернопільщині живе свій герой

17 вересня у центральному апараті ДСНС України відбулося нагородження лауреатів Всеукраїнської акції «Герой – рятувальник року». Грамоту та цінний подарунок отримав і житель Бережанщини Паньків Петро Олександрович.

Нагадаємо, що 23 лютого 2015 року Петро Олександрович, підполковник служби безпеки України у відставці, запобіг нещасному випадку на ставі у місті Бережани. У цей день, дітвора, гуляючи і розважаючись, вирішила перевірити товщину льоду, який випробування на міцність не витримав, затягнувши дітей до крижаного полону. На щастя, Петро Олександрович перебував поряд та, не роздумуючи ні хвилини, кинувся на допомогу дівчаткам. Вже згодом, пригадуючи про пережите, аналізував, що й сам неабияк ризикував життям, адже перелякані діти у паніці могли б затягнути під лід і його. Та впевнений, що діяв правильно і щасливий з того, що врятував молоді життя.

До слова, Всеукраїнська акція “Герой – рятувальник року” передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, надзвичайних ситуацій, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація – проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Коментарі вимкнені.