Без чорного піару та з відкритими списками: ВО «Батьківщина» на Тернопіллі готова до виборів

Партія «Батьківщина» представила своїх кандидатів на місцеві вибори. Делегати XIV обласної конференції Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» висунули кандидатів для участі у виборах Тернопільської обласної ради.

Списки партії ВО «Батьківщина» очолили голови місцевих організацій об’єднання “Батьківщина”. По місту першим йде Андрій Артимович, по області – Василь Деревляний. Кандидатом на посаду міського голови обрали Михайла Ратушняка.
– Напередодні відбулася конференція міської організації, під час якої ми висунули 42 кандидатів по всіх округах Тернополя, – розповів журналістам під час брифінгу голова Тернопільської обласної організації ВО «Батківщина» Василь Деревляний. – Сьогодні ми висунули кандидатів до обласної ради по всіх округах. Далі такі конференції відбудуться в районних і міських організаціях райцентрів.

Партійці обіцяють оприлюднити всі списки кандидатів на партійному сайті Тернопільської обласної організації. Запевняють, усіх перевіряла спеціальна кадрова комісія. Серед них немає екс-регіоналів та людей із судимостями. Це достойні люди, які хочуть змін і знають, як їх досягти.

– Цього разу ми розширили свої списки кандидатів до різних рад. Від нашої партії балотується багато безпартійних, – додає Василь Деревляний. – В нас є священики, студенти, аспіранти, поважні господарники, воїни АТО, лікарі, зоврема Володимири Стасів – хірург, який 15 місяців перебува на Сходві, Володимир Бойко, екс-очільник обласної міліції Василь Облещук. Ми хочемо, щоб у місцеву владу потріпили дійсно гідні люди, які можуть принести користь нашому краю. Наша команда серйозно голова до боротьби. Ми прилюднимо всі списки кандидатів для народного обговорення і готові вислухати всі коментарі та зауваження до них. Ми готові працювати, змінювати на краще місто, область. Адже не дивлячись на те, що всі боролися за кращу Україну, досі наші сподівання не справдилися. Ми готові йти і працювати, аби нарешті ці зміни відбулися. Ми не будемо займатися чорним піаром та порушувати закон. Ми чесно боротимемось за довіру виборців.

Коментарі вимкнені.