На Тернопільщині 17-річних юнаків запрошують у військкомат

З 1 січня по 31 березня 2024 року триває приписка громадян 2007 року народження до призовної дільниці Чортківського РТЦК та СП Тернопільської області. Про це повідомляє Другий відділ Чортківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2007 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території Чортківського району (колишнього Борщівського р-ну), а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.
Громадянам, приписаним до призовної дільниці, в період з 1 січня по 31 березня 2024 року видається посвідчення про приписку до призовної дільниці, в якому зазначаються права і обов’язки з додержання правил військового обліку, відповідальність за порушення цих правил.
Звертаємо Вашу увагу на те, що без приписного посвідчення в подальшому не можлива зміна прописки, вступ до середніх та вищих навчальних закладів, працевлаштування.
Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовних дільниць, зобов’язані прибути на приписку в 2 відділ Чортківського РТЦК та СП (м.Борщів) в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.
Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути до 1 березня 2024 року в 2 відділ Чортківського РТЦК та СП (м.Борщів), маючи при собі документи, які засвідчують особу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *