На Тернопільщині чоловіка довели до паніки і той видав особисті дані шахраям

Тернопільщина. Донька потерпілого на одному із сайтів розмістила оголошення про продаж дитячого вживаного одягу. 18 листопада їй зателефонувала невідома та представилася Юлією.

Вона заявила, що є представником однієї із фірм та закуповує речі для будинку сиріт. Ціна, яку на сайті вказала потерпіла, а це 500 гривень, її влаштовувала і зловмисниця попросила назвати номер картки, але того банку, який їй підходив для переказу.

Продавець одягу повідомила, що не користується послугами вказаного банку і перенаправила “благодійницю” до свого батька у якого була потрібна картка.

Невідома так і вчинила – поспілкувалася з чоловіком, сказала, що від його доньки і взяла номер картки для переказу грошей.

Проте за кілька хвилин до чоловіка зателефонував невідомий, представився представником банку і заявив, що з його картки намагаються зняти гроші. Щоб не трапилося крадіжки, додзвонювач сказав назвати особисті дані, аби він зміг заблокувати рахунок. Чоловік в паніці назвав таємну особисту інформацію, а через деякий час отримав СМС про зняття з картки 1100 гривень.

Коментарі вимкнені.