На Тернопільщині “провернули” аферу на 20 тисяч

Cтав жертвою шахрайства, коли намагався купити кілька десятків тонн зерна, повідомив житель Львівщини правоохоронцям Кременецького відділу поліції.

За словами потерпілого, дізнавшись про намір придбати збіжжя його знайшов інший житель Львівщини і запропонував поїхати з ним на елеватор в селі Колосова Кременецького району, щоб разом відвантажити зерно. Коли вони прибули в село і почали вантажити зерно шахрай повідомив, що він має терміново зустріти ще один автомобіль для завантаження і скоро повернеться.

Як гарантію попросив завдаток, а це 20 тисяч гривень і поїхав. Чотири вантажівки, три з яких належали посереднику з Вінниці, а одна потерпілому, залишилися стояти завантаженими, але жодної оплати продавцю не надійшло. Шахрай зник в невідомому напрямку.

За допомогою потерпілий звернувся до правоохоронців. За цим фактом порушено кримінальне провадження за частиною першою статті 190 ККУ – Шахрайство. Поліцейські розшукують підозрюваного і застерігають підприємців бути обережними під час проведення схожих фінансових операцій. В подібних випадках необхідно укладати договір та перевіряти документи бізнес-партнера.

Comments are closed.