На Тернопільщині спіймали смуглявих грабіжниць, які обкрадали хати

Шумщина. 59-річна господиня залишила незамкненими двері будинку та пішла поратися по господарству. Навіть не помітила, як на подвір’я увійшли непрохані гості – троє смуглявих жінок.

Одна з них одразу зайшла до помешкання. Спритна зловмисниця одразу кинулася обшукувати усі добре відомі злодіям сховки і швидко знайшла у шафі під одягом гаманець з грошима. Сховала крадене та вийшла з хати. Злочинна трійця кинулася до автівки, що чекала їх на дорозі. Однак підозрілих осіб помітив господар помешкання, який повертався додому.

Чоловік поспішив на подвір’я та покликав дружину. Спитав, навіщо пустила на господарство непроханих гостей, а коли зрозумів, що жінка їх навіть не бачила, кинувся до хати перевіряти чи всі речі на місці. Однак гаманець зник, а з ним усі заощадження – двадцять тисяч гривень, чотириста євро та триста доларів. Господар одразу зателефонував в поліцію та повідомив про крадіжку. Чоловік описав зловмисників та їхню автівку.

Правоохоронці одразу розпочали пошуки зловмисників. Їх автомобіль вдалося перехопити на дорозі. Злочинний квартет прямував у напрямку райцентру Шумськ. Усіх їх доправили до відділення поліції. Як з’ясували правоохоронці, троє жінок – мешканки Хмельниччини, а їх водій родом з Рівненщини. Під час обшуку, у однієї зі зловмисниць правоохоронці виучили викрадені гривні та 400 євро. 41-річну підозрювану затримали згідно статті 208 КПК України.

Коментарі вимкнені.