На Тернопільщині знешкодили три організовані злочинні групи

Упродовж I півріччя 2017 року на території області обліковано 4,5 тисячі кримінальних правопорушень. Найбільше їх скоєно у місті Тернополі, Кременецькому, Тернопільському та Чортківському районах.

Помітно зросла кількість вчинення особливо тяжких кримінальних правопорушень (на 73%), а також збільшилась кількість злочинів проти власності, проти безпеки руху та експлуатації транспорту, угонів автомобілів, проти життя та здоров»я особи.

Разом з тим, активізовано діяльність щодо викриття злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. Таких злочинів виявлено на три чверті більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, з них фактів збуту наркотиків викрито у десятеро більше (61 проти 6).

За результатами досудового розслідування у першій половині 2017 року розкрито 1700 кримінальних правопорушень, встановлено місцезнаходження 135 розшукуваних з 422 осіб, які перебували у розшуку, а також направлено прокурорами до суду майже 1200 кримінальних проваджень з обвинувальними актами.

Знешкоджено 3 організовані групи, якими вчинено 57 злочинів. З числа виявлених – одна група вчиняла злочини, пов’язані із грабежами та розбоями, інша – шахрайством, третя – з організацією грального бізнесу.

Коментарі вимкнені.