На використання бруківки, яка може зберігатися рік, у Тернополі дають гарантію 25 років (фото)

Бетонний фігурний елемент мостіння (ФЕМ) – це різновид бетонної тротуарної ПЛИТКИ підвищеної архітектурної виразності. Галузь використання бетонних ФЕМ – покриття тротуарів, пішохідних та садово-паркових доріжок, внутрішньоквартальних проїздів та місць посадки на громадський транспорт; стоянок автотранспорту, під’їзних доріг і міських магістралей з обмеженою інтенсивністю руху транспорту (виробник http://www.magik.com.ua/part.php?part=beton)

Нещодавно Олег Вітик, начальник відділу техналяду міської ради, запевняв тернопільські ЗМІ, що бруківка під двоарковим мостом служитиме близько 25 років. Її покриють спеціальними розчинами для захисту від вологи та сумішей, які використовують зимою при ожеледиці. Деякі інтернет- видання скептично віднеслись до такого терміну придатності бруківки та й чимало жителів міста, коментуючи новини, теж висміювали з сарказмом слова чиновника.

І ось, не пройшло і півроку, як в соціальних мережах появляються фотографії перших тріщин під правою аркою, де уже кілька днів дозволений проїзд. Чи занадто велика інтенсивність руху, чи справа у самій бруківці, важко відповісти не будучи експертом в даній галузі. Потрібен все ж таки час, щоб переконатися в словах начальника технагляду. А найголовніше – переконатись в доцільності вкладених в ремонт 920 тис. грн. з міської казни.

Єдине, що можна зараз оцінити, це зовнішній вигляд бруківки, яку сьогодні привезли для “лівої арки” моста. Вона нічим ще не покрита, не змочена вологою, акуратно лежить на піддонах, чекаючи завтрашнього дня.

ТЕРНОПІЛЬ – МОЄ МІСТО – найкраще про Тернопіль

Коментарі вимкнені.