На залізничному переїзді жителя Тернопільщини поранили ножем

В чергову частину міліції лінійного відділу на станції Тернопіль о 13 годині 35 хвилині надійшло телефонне повідомлення від 58 – річного жителя Тернопільської області, який повідомив про те, що на залізничному переїзді невідома особа нанесла ножове поранення його зятю, 34 – річному мешканцю Тернопільської області.

На місце події відразо була направлено слідчо – оперативну групу, яка встановила, що потерпілий захотів під’їхати до дачного містечка, яке знаходиться біля автодороги «Тернопіль – Кременець». Зупинив перший зустрічний автомобіль і вже поринув у думки перед далекою дорогою, аж тут один з невідомих йому чоловіків, який сидів на задньому сидінні разом з ним, безпричинно наніс ножове поранення в область живота та біля нерегульованого залізничного переїзду виштовхав з машини.

Потерпілого каретою швидкої медичної допомоги доставлено в Тернопільську районну лікарню з діагнозом – непроникаюче ножове поранення живота.
Розпочато кримінальне провадження слідчим прокуратури Тернопільської області кримінальної справи за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України «Легке тілесне ушкодження». Водій та пасажир даного автомобіля обґрунтовано підозрюються у вчиненні злочину пов’язаного з пораненням людини.

Прохання всіх, хто пересувався в цей час по вказаній автодорозі і став свідком  даної події просимо повідомити за телефонам: (032) 226-52-02, (032) 226-52-03, (0352) 27-25-33, 52-57-30 або 102.

Коментарі вимкнені.