Начальник митниці у відрядженні, тому заступник прийняв “холодний душ” від тернополян і… звільнився (аудіо)

25 березня активіст тернопільського Автомайдану Юрій Остап’юк повідомляв “Погляду”, що заступник начальника митниці Печеник Сергій написав заяву на звільнення. Деталі розповів сьогодні інший заступник начальника – Ігор Галущак. 

Він повідомив, що вчора, 25 березня, громадськість міста хотіла зустрітися з начальником Тернопільської митниці Міндоходів Юрієм Стороженком. Проте, оскільки той знаходиться у відрядженні в м.Хмельницький, на навчанні разом з усіма керівниками митниць, до людей вийшов перший заступник Сергій Печеник. Він запросив активістів до себе в кабінет і там змушений був вислухати увесь той негатив, який громада хотіла висловити начальнику митниці.

Йому поставили умову: “Або ми сидимо тут в кабінетах до повернення начальника митниці, або Ви пишете заяву на звільнення і ми покидаємо приміщення”.

На думку журналіста “Погляду”, перспектива перебування громадськості в кабінетах до 7 квітня (адже саме стільки часу планується відрядження начальника митниці Юрія Стороженка) не надто “веселкова”. Тому навряд чи у заступника був інший вибір, аніж написати заяву на звільнення (за умови чого тернополяни обіцяли покинути будівлю).

На запитання до пана Ігора, чи не боялися працівники митниці, що їхні кабінети, техніку та особисті речі понищать так само, як і прокуратуру, МВС, суд, тощо у “ніч народного гніву”, заступник каже, що такого сраху не було.

– Ці люди, які прийшли сюди – багато років працюють з митницею. У них не було такого негативу, аби знищити митницю. Коли я вийшов до них і спитав, чи мають вони претензії до працівників, то вони сказали, що претензій до роботи митниці не мають, але вимушені тиснути і блокувати роботу, аби повпливати на швидкість прийняття тих законів, на які вони чекають.

До слова, претензії громади до начальника митниці Юрія Стороженка (якби він таки був на робочому місці в ці дні), також були б не по адресу, каже Ігор Галущак, адже начальника на цю посаду призначили лише два місяці тому, а утилізаційний збір введений Партією регіонів та КПУ ще 1 вересня 2013…

-1 thoughts on “Начальник митниці у відрядженні, тому заступник прийняв “холодний душ” від тернополян і… звільнився (аудіо)

  • 08:06 | 27.03.2014 о 08:06
    Permalink

    я не розум1ю звязку м1ж прийняттям закону 1 зв1льненням з роботи пана Печеника. в1н що, закони приймав? якось з розумом 1 анал1тикою це не в”яжеться. ну написав в1н заяву, 1 що закони зм1нилися?

Коментарі вимкнені.