Надал “переплюнув” Барну

Зокрема, саме місто, а не область, виділили 12 млн грн на зарплату та стипендії працівникам і студентам профтехучилищ. Про це повідомила на сесії Тернопільської міської ради свободівка Марія Баб’юк. Вона передала усну подяку міському голові та міській раді, які вже не вперше знайшли кошти, від керівників профтехучилищ. Вдячність висловлювали директори ПТУ на нещодавному засіданні керівників.

-1 thoughts on “Надал “переплюнув” Барну

 • 12:41 | 21.10.2016 о 12:41
  Permalink

  за що дякували? за те, що їмс віддали належне за Законом “Про Державний Бюджет України на 2016 рік”? просто боялися повторення березневих акцій протесту, коли саме міські профтехзаклади вимагали виплати заробітної плати. “благодійники”. одначе….. а область для міських ПТУ і не повинна нічого віділяти

 • 14:53 | 21.10.2016 о 14:53
  Permalink

  Скільки Баб’юк списувала грошей через начебно премії викладачам свого коледжу та інституту, це десятки тисяч а за роки – сотні і мільйони грн. Люди розписуються у відомості і гуд бай гроші “списані” це може підтвердити не один працівник її коледжу, аби її тильки пов’язали. За такими плаче тюрма, як і за її подругою Похиляк, яка сама корупціонерка дай боже і крім того розплодила корупцію в освітньому середовищі Тернополя – серед керівників загальноосввітніх та дошкількних освітніх закладів при прийомі та переведенні працівників.
  Але де ж її засудить синок суддя на мантію якого витратила кошти міського бюджету за роки роботи. Крупціонерство і хабарництво.

Коментарі вимкнені.