Надал пообіцяв, що не допустить більше «розгулу демократії» в Тернополі

Два кардинально протилежних сюжети ідентичних історій з різницею в два місяці розгорнулися у Тернополі.

25 квітня під стіни міської ради прийшли представники громадських організацій, активісти та пересічні люди, які хотіли виступити під час засідання чергової сесії проти дерибану землі, що належить громаді міста. Та того дня до сесійної зали не пускали нікого, а двері просто зачинили. Обурені такими діями люди почали стукати, аби їм відчинили, але замість відкритих дверей громада побачила охоронців, які намагалися відтіснити активістів подалі від стін мерії. Тоді ж, в результаті штовханини, хтось вибив вікно, після чого в коридор міськради почали заходити люди. Однак вже за декілька секунд звідти почали вибігати тернополяни, проти яких навмисно було відкрито газову атаку. Такої реакції влади місцеві жителі точно не очікували, адже розраховували на звичайний діалог з очільником міста. Сергій Надал до людей таки вийшов, пообіцявши створити при міській раді спеціальну комісію з проблемних питань, яка мала сприяти тернополянам у вирішенні їхніх нагальних проблем та бути своєрідним «містком» між владою та громадою.

Однак те, що відбувалося під міськрадою у прес-службі мерії пізніше назвали провокацією, а людей, які прийшли відстояти свої права – сепаратистами та радикалами, які, начебто, навмисно дискредитували тернопільську владу «для створення картинки» на замовлення російських пропагандистів.

З того часу в крані відбулися кардинальні зміни – в Україні обрали нового Президента, який обіцяв знищити минулу систему і надати українському народу більшу свободу прав та захисту власних інтересів. Мабуть, зважаючи на цей факт, вчорашня 48 сесія Тернопільської міськради пройшла куди спокійніше. Усі, хто бажав виступити перед депутатським корпусом, мали змогу потрапити у сесійну залу без жодних труднощів. Люди висловили свої побажання та вимоги щодо деяких земельних питань, які були спокійно заслухані тернопільськими обранцями. Єдине питання, яке виникає в цій ситуації – чому до думки людей не хотіли прислухатися раніше? Чому проти мирного населення застосовували сльозогінний газ? Навіщо «майданівців» ображали, називаючи провокаторами а сепаратистами?

Схоже, градоначальник Тернополя таки усвідомив власні помилки, які коштували йому довіри великої кількості місцевих жителів. Впродовж трьохгодинного виступу тернополян, депутати стримували свої висловлювання, однак у сесійному залі відчувалася емоційна напруга.

Згодом Сергій Надал підсумував, що на сесії панував «розгул демократії» і запевнив, що це більше ніколи не повториться. Та, втамувавши власні амбіції, пообіцяв представникам громади таки передати їхні вимоги щодо генплану та зонування міста київській фірмі «ДНІПРОмісто», які займаються даними питаннями на всеукраїнському рівні. Тож після погроз Сергія Віталійовича нам залишається тільки спостерігати, на які кроки підуть чиновники міськради, аби вгамувати обдурений народ.

ГО “Наш рідний Тернопіль”

-1 thoughts on “Надал пообіцяв, що не допустить більше «розгулу демократії» в Тернополі

  • 20:26 | 15.06.2014 о 20:26
    Permalink

    Думаю Надал під розгулом демократії мав на увазі те що гопніки що називають себе самообороною зривали сесію!

  • 20:52 | 15.06.2014 о 20:52
    Permalink

    для чого давати обіцянки а потім їх не виконувати. як у випадку з будівництвом готелю в парку нац.відродження. Там вже викопали котлован для фундаменту. а казали що не будуть будувати

Коментарі вимкнені.