Надал позбавив тернопільських підприємців права торгувати, бо ті його обманули?

На черговому засіданні виконавчого комітету було прийняте рішення про втрату чинності попередніх рішень виконкому на роботу у нічний час вісьмом закладам торгівлі у Тернополі. За словами міського голови, керівники даних закладів не виконали зобов’язань щодо збільшення кількості робочих місць та підняття зарплат для персоналу.

«Ми провели моніторинг закладів торгівлі та послуг, які отримали дозвіл на нічну торгівлю у Тернополі, – розповідає Сергій Надал. – Наразі перевірили перші вісім об’єктів, які брали на себе зобов’язання, коли отримували дозвіл на нічну торгівлю, підняти рівень заробітної плати діючим працівникам та збільшити штат. Вони не дотримали вказаних обіцянок. За даними податкової служби, після отримання дозволу на нічну торгівлю, у згаданих закладах не збільшився ні рівень зарплати, ні кількість працівників».

Міський голова також зазначив, що моніторинг закладів, які мають право на нічну торгівлю, буде продовжений. Саме тому він закликає суб’єкти господарювання офіційно працевлаштовувати працівників та сплачувати податки до місцевого бюджету.

Коментарі вимкнені.