Надала тернополяни люблять більше, ніж Сиротюка?

15-21 червня у Тернополі та області проводилося закрите соціологічне опитування. Соціологи цікавилися, як тернополяни оцінюють діяльність перших керівників області.  

Дані цього опитування оприлюднив сайт “За Збручем”. Важко сказати, чи можна вірити результатам, адже ні кількість респондентів, ні розмір похибки в статті не вказаний.

Закрите соціологічне опитування проводилося на замовлення адміністрації Президента, однією з відомих соціологічних служб.

В президентській канцелярії цікавились як тернополяни оцінюють діяльність перших керівників області. Такі опитування проводяться практично в кожному регіоні, щоб визначити популярність чи непопулярність посадовців, а також з прицілом на парламентські вибори.

Замовників здивував високий рівень позитивної оцінки діяльності міського голови Тернополя Сергія Надала. 48,5% тернополян позитивно оцінюють його діяльність. 39% – мають негативне ставлення до Надала. Близько 12% – не визначились зі своїм ставленням до міського голови. За показником позитиву Надал випереджає решту високопосадовців області.

Наприклад, позитивну оцінку діяльності голови Тернопільської облдержадміністрації Олега Сиротюка дали тільки 12,5% відсотків опитаних. Ще меншою є довіра до голови обласної ради Василя Хомінця – 6%, та начальника УМВС в Тернопільській області Василя Облєщука – 2,5%. В головного “міліціонера” області найбільший негатив серед посадовців – 54%. У Сиротюка – 31%, у Хомінця – 24,5%.

Переважна частка опитаних не визначилась зі своєю оцінкою діяльності “свободівських” керівників області – відповідно 56,5% та 69,5%. Очевидно, що це також оцінка сірості і безликості висуванців Тягнибока, які нічим себе не проявили у визначальний для країни час.

Коментарі вимкнені.