Провал Тягнибока на виборах відіб’ється на Стаюрі?

13 липня Львівська ВО “Свобода” провела звітно-виборчу конференцію, де посади в “Свободі” позбулася голова ЛОДА Ірина Сех. Наразі залишається відкритим питання, чи зуміє втриматися на посаді голова Тернопільської облорганізації ВО «Свобода» Володимир Стаюра.

У «Свободі» починають аналізувати причини провалу свого лідера Олега Тягнибока на президентських виборах, пише сайт 0352.

Особливо падіння рейтингу «свободівців» відчутне на теренах Західної України, де свого часу вони мали найбільшу підтримку. Зараз картина з точністю до навпаки.

Під час звітно-виборчої конференції Львівської обласної організації партії  посади керівника облорганізації «Свободи» позбулася голова ОДА Ірина Сех, чиє їм’я на Львівщині пов’язане зі скандалами і яку громадськість міста не сприйняла після призначення керівником області.

Наразі залишається відкритим питання, чи зуміє втриматися на посаді голова Тернопільської облорганізації ВО  «Свобода» Володимир Стаюра.

Конкретними успіхами він похвалитися не може. Ключовий штурм ОДА в Тернополі влаштували самі люди (попри попередні заклики Стаюри цього не робити), його участь в подіях Майдану звелася до бігання з рупором на Театральному майдані, що в контексті подій, які відбувалися у Києві, не назвеш геройством.

І головне, що у разі звільнення  з посади голови ОДА Олега Сиротюка, того потрібно буде десь працевлаштувати. Оскільки повернутися в Верховну Раду Сиротюк навряд чи зможе, не виключено,  що йому знову запропонують очолити місцевих «свободівців», авторитет і рейтинг яких суттєво підупав.

Коментарі вимкнені.