Надійка Гербіш зі своєю новою книгою завітала до Тернополя

Фото з фб-сторінки Nadiyka Gerbish.

Надійка Гербіш зі своєю новою книгою завітала до Тернополя. На презентацію «Мандрівки з чарівним атласом. Гринвіч», яка відбулася 7 червня, прийшло безліч дітлахів. Усі присутні з радістю слухали авторку, яка розкрила таємниці трилогії.

«Ідея трилогії виникла дуже просто. Адже в мене підростає донька і вона з радістю читає історії про подорожі», — говорить Надійка Гербіш.

Авторка зазначила, що писати для дітей важче, ніж для дорослих. Потрібно правильно підібрати факти та переконатись у їхній правдивості. Адже якщо діти підловлять тебе на неправдивості чи підміні понять, вони не будуть тобі довіряти. З дорослими у цьому питанні набагато простіше. Адже, вони розуміють, коли автор навмисне спотворює факти, для створення абсурдності, а коли ні.

Надійка Гербіш, також розкрила таємниці продовження книги, основні події, які будуть відбуватися у Франції. «Я намагаюся зацікавити дітей. Шукаю так звані гачки, які спонукатимуть дітей знаходити відповіді на запитання, — розповідає авторка. — Зараз багато хто говорить чи потрібно в школі об’єднати історію України та всесвітню історію. Адже багато не знають, наприклад, що коли в Україні були козаки, в Францію була своя альтернатива — мушкетери. Тому, щоб зберегти лінії часу у своїй книжці, я подаю різні факти, таким чином зацікавлюю читачів».

Також авторка розповіла про майбутню книжку співавтором якої буде її донька. «Зараз я пишу книжку разом із своєю донкою. Ну як сказати, вона не пише, а ставить запитання, а я шукаю на них відповіді. Коли я показала це редакторові, то він сказав, що ми обов’язково маємо зробити з цього книжку», — каже Надійка.

До слова, на закінчення зустрічі, письменниця примовилась, що вона б не відмовилась екранізувати свою трилогію.

Анастасія Флейтута

Коментарі вимкнені.