Найкращі студенти медичного університету Тернополя отримуватимуть іменні стипендії

Людмила і Микола Кінащуки – випускники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, для яких шлях в медицину розпочався 30 років тому. Сьогодні вони живуть і успішно працюють за фахом у США. Нещодавно Людмила Ярославівна і Микола Богданович відвідали наш університет і зустрілися з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою.

Під час зустрічі було домовлено про започаткування в ТДМУ такої системи фінансової чи майнової пожертви, як ендавмент. Про це повідомляють у прес-службі університету.

У ТДМУ таку практику впровадять вперше. Отримані відсотки від депозитних коштів спрямовуватимуть на виплату стипендії імені Кінащуків тому представнику четвертого курсу, який матиме найвищу академічну успішність, є активним у волонтерській, громадській, благодійній, творчій діяльності в університеті. Орієнтовний розмір стипендії – 2000 гривень.

“Як зазначив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда, сьогодні триває робота над розробкою положення щодо стипендії імені Кінащуків, — йдеться на сайті ТДМУ. — Михайло Михайлович також додав, що така практика в університеті буде розвиватися надалі – і уже у наступному навчальному році отримувати стипендії завдяки ендавменту зможуть іноземні студенти”.

Коментарі вимкнені.