Нахабні крадії залишали без світла та зв’язку цілі села на Тернопільщині

На рахунку п’ятьох членів злочинної групи – вчинення більше сорока крадіжок на території трьох областей: Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької. Днями працівники управління карного розшуку УМВС України в Хмельницькій області затримали зловмисників.

До складу групи входило п‘ятеро мешканців одного з містечок Хмельницької області віком від 21 до 43 років. Чоловіки «працювали» на злочинній ниві більше року — перші крадіжки з характерним для них «почерком» були зафіксовані на території Хмельниччини ще наприкінці 2010 року.

Молодики спеціалізувалися на усьому, що містить кольрові чи дорогоцінні метали. Під покровом ночі вони цупили коштовні кабелі з ліній електропередач, срібні струни з телефонних підстанцій, дорогі акумулятори з таких вантажівок як КРАЗ, КАМАЗ. До речі, вартість одного такого акумулятора — понад 3 тисячі гривень. А от щодо телефонних струн і кабелів електроліній, то тут і взагалі обуренню немає меж. І справа навіть не у їх ціні та вартості робіт по їх встановленню. Обурення заслуговує уже сам факт, що злодії у погоні за наживою залишали на тривалий час без телефонного зв’язку та електропостачання цілі села.

До потенційних об‘єктів злочинного посягання зловмисники придивлялися заздалегідь. До місця злочину прибували на автомобілі. Оперативникам карного розшуку довелося не один день витратити та не одну годину посидіти у засаді, щоб вистежити нахабних крадіїв. Але справедливість врешті-решт перемогла, і тепер чоловікам, охочим до легкої наживи, доведеться відповідати за свої вчинки перед законом.

Наразі кримінальна справа порушена за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, відповідно до санкції якої молодикам загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 6 років.

Коментарі вимкнені.