Найбільше тернопільське бидло полюбляє гуляти біля ставу

Екологічна акція із прибирання регіонального ландшафту парку «Загребелля» відбулася сьогодні, 9 листопада, завдяки громадській організації “Всеукраїнське об’єднання Рідна Земля”.

Територія, яку приводили до ладу, озброївшись необхідним інвентарем, прибирали від сміття та старих гілляк.

Парк обрали не випадково.

Адже це улюблене для багатьох тернополян місце відпочинку з дітьми завжди має чимало відвідувачів.
Загалом спільними силами було зібрано близько 100 великих пакетів із різним сміттям: від порожніх пляшок до старого взуття. Особливо захаращеними були території біля ставу: тут можна було побачити що їли, пили та як відпочивали деякі громадяни, при цьому не замислюючись над обов’язком прибрати за собою.
«Ми дякуємо тим, хто прибирав тут до нас, дякуємо всім, хто долучився до корисної справи нині, будемо вдячні і тим, хто підключиться завтра і продовжуватиме цю роботу, адже ми маємо намір справді очистити наше місто», – зазначив один із організаторів акції Ігор Максимів, юрист громадської організації «Всеукраїнське об’єднанняРідна Земля».
Тернополяни, які долучилися до акції, залюбки погодилися очистити від непотрібного сміття природу. Кожному, організатори, надали для прибирання рукавички та пакет для сміття.
«Як то кажуть: «Гуртом і батька легше бити», тож ми, всі разом, швидко справилися з поставленим завданням. При прибиранні панувала дружня атмосфера та гарний настрій, класно провели час і при цьому, з користю», – поділилася враженнями Уляна Титар, учасниця акції.
Організатори пообіцяли, що час від часу проводитимуть подібні акції, таким чином триматимуть природу та рідне містечко в чистоті та порядку.

Дарина Орест

Коментарі вимкнені.