Найкращим рибалкою на Тернопільщині стала 14-річна дівчина Христина Максимчук

Першою за дев’ять років жінкою-переможницею “Рибальських посиденьок” у Тернополі стала 14-річна Христина Максимчук 30 червня. Дівчина із Теребовлі упіймала 999 грамів риби за тригодини.

Змагання рибалок провели учасники тернопільського Ротарі Клубу на набережній Ставу 30 червня. Всього у посиденьках взяли участь 33 учасників від восьми до 67-ми років, повідомляє “20 хвилин“.
Також місця у трійці лідерів змагань вибороли Роман Гладкий та Роман Побуренний. Нагородили й учасників почиденьок, котрі упіймали найменшу і найбільшу рибини. Виділили і найнаполегливішого, найвідданішого, наймолодшого та найстаршого учасника.
– Я займаюсь риболовлею з шести років. Це моє хобі. А навчав мене цьому тато, – розповідає переможниця Христина Максимчук. – Я вже перемагала у чемпіонаті з риболовлі. Це заняття дає і адреналін, і заспокоєння водночас.
На посиденьки прийшли як досвічені рибалки, так і початківці. Рибалки зі стажем охоче ділилися своїм досвідом.
– Багато у цьому ділі залежить від спорядження, наживки та обраного місця, – розповідає 57-річний Юрій Лєсков. – Дно водойми для риболовлі повинне бути без болота. І ставати краще проти вітру, тоді риба пливе до тебе.
Пан Лєсков часто рибалить на нашому Ставі. Взимку 2008 року він виграв Чемпіонат з риболовлі. За три години упіймав три кілограми риби.
– Мої улюблені страви з риби – це печений лящ чи карп. Навчився готувати їх сам, – додає рибалка.
Найбільшу рибу вдалось упіймати тернополянину Володимиру Сенюку. Це карп вагою – 143 грами.
– Я ловив і більші рибини. Одного разу вага була 2100 грамів. Загалом сьогодні весь улов заважив 615 грамів. Але скільки б не зловив, все одно після риболовлі відчуваєш себе щасливим, – каже чоловік.
До слова, під час “Рибальських посиденьок” провели брей-ринг, де учасників запитували про історію нашого Ставу. Рибалки також змагались у конкурсах на влучність закидання наживки. Був конкурс і на найкращу рибальську бувальщину.
– Ми щороку проводимо “Рибальські посиденьки” перед Днем Рибалки. У цей день обираємо нового президента клубу. Паралельно влаштовуємо свято для рибалок, – розповідає один з організаторів член Ротарі Клубу Богдан Шонь. – Зібрались тут загалом рибалки з Тернополя та області. Є і наш постійний гість із Феодосії, який приїжджає в Тернопіль спеціально — на посиденьки.

Коментарі вимкнені.