Найоригінальнішого пса Тернополя оберуть серед безпородистих

Усі охочі можуть показати своїх чотирилапих улюбленців на виставці безпородних собак під назвою «Для дружби не важлива порода».

Захід відбудеться 1 липня у Тернополі, у парку «Топільче», на “Козацькому острові”. Початок дійства – о 13.00, повідомили у громадській організації «Ноїв ковчег». Утім, заявку надіслати краще заздалегідь. Реєстраційні дані вже чекають на скриньці: lili1404@meta.ua.

– Хочеться показати нашому місту та країні, що всі тварини – рівні, незалежно від породи. Вони володіють різними талантами і дарують щастя і радість своїм власникам, – розповідає один з організаторів виставки – тернополянка Лілія Пішко. – Вашому вихованцю не обов’язково бути суперслухняним. Досить просто прийти, покрасуватися і отримати море задоволення!

Учасникам, як вона пояснила, не треба мати довгий родовід, відповідати стандартам породи і складати іспит із премудростей «вищої собачої школи». Їм треба просто бути собою, повідомляє 20 хвилин.

– За звання найоригінальнішого пса будуть боротися різні представники родини собачих, – додає жінка. – Так, у них немає родоводів і рідко коли відома навіть точна дата народження, зате вони найвірніші, найвідданіші і найунікальніші!

Учасникам треба буде сплатити реєстраційний внесок – 35 грн. Яку інформацію треба надати організаторам у заявці, дивіться у рубриці «Бібліотека» на сайті 20minut.ua. Заповнити заявку можна також на: http://www.ria.ua/uk/3190059.html.

Коментарі вимкнені.