Наміснику Почаївської лаври не сподобався законопроект про демографічний реєстр

Митрополит Почаївський Володимир (Мороз), вікарій Київської митрополії УПЦ (МП), намісник Свято-Успенської Почаївської лаври, звернувся від імені членів Духовного Собору і братії монастиря до Президента України Віктора Януковича з засудженням прийнятого 2 жовтня Верховною Радою законопроекту «Про Єдиний державний демографічний реєстр».

Як повідомляє портал “Релігія в Україні”, вибірково цитуючи фрагменти з офіційних церковних рішень, вікарій Київської митрополії намагається довести, що в УПЦ (МП) – однозначно негативна офіційна позиція щодо вказаного законопроекту, електронних ідентифікаційних податкових номерів (ІПН).

“На жаль, всі застереження залишились не почутими, – наголошує митрополит у своєму зверненні. – В черговий раз законодавці при прийнятті нових Законів ображають наші релігійні почуття, посягають на Богодаровану свободу людини та порушують конституційні права громадян”.

Робота Верховної Ради, на думку митрополита і ченців лаври, “свідчить про те, що ведеться робота зі створення юридичної і технічної бази для системи електронного контролю як за суспільством, так і за людиною”.

Автори звернення просять Президента “як гаранта Конституції та віруючу людину” не підписувати прийнятий парламентом законопроект, “захистити права людей і надати реальну можливість людям жити повноцінним громадянським життям без цифрових ідентифікаторів та згідно зі своїми релігійними переконаннями”.

Між тим, представники Київської митрополії УПЦ (МП) – прес-секретар Предстоятеля УПЦ (МП) протоєрей Георгій Коваленко та голова Юридичного відділу Київської митрополії Володимир Волинець – після ухвалення законопроекту Верховною Радою заспокоїли церковну громадськість заявами про те, що новий закон про паспорти – “політичний, а не релігійний”. Вікарій же митрополії владика Володимир (Мороз) направив звернення до В. Януковича за день до голосування у парламенті, закликавши Президента “в разі прийняття Верховною Радою цього злочинного і пагубного законопроекту не підписувати його”.

РІСУ

-1 thoughts on “Наміснику Почаївської лаври не сподобався законопроект про демографічний реєстр

  • 11:03 | 13.10.2012 о 11:03
    Permalink

    Ай-ай-йа-йа,не знайшли порозуміння дві бандитські, промаскальські бригади.Маскальські дурні шамани-сатанисти та даунєцкіє пацани,що теж на службі в сраного кремля не прийшли до згоди,ну як же так,служать одному господарю-Сатані,а тут таке,дивно…Українці,прийшов час виганяти з нашої землі цих приблудних бандитських,жидомаскальських собак!

Коментарі вимкнені.